Neden Barnie’s?

Bulunduğu ülkelerde sahip olduğu bilinçli müşteri kitlesi ve pazar payı ile seçkin markalar arasında yer alan Barnie’s, sunduğu kahvenin kalitesi ve ürün çeşitliliği ile kahve sektöründeki rakiplerinden ayrılıyor. Bu anlamda, kalitesinden ödün vermeden, kontrollü büyümeyi tercih eden şirket, her yerde olmak yerine doğru zamanda doğru yerde olmayı tercih ediyor.

Seçkin müşteri kitlesine, bulunduğu her noktada aynı kalitede ürün sağlayan Barnie’s, bu kitleye her Barnie’s ziyaretinde normal (regular), aromalı ve kafeinsiz kahveleri, buzlu kahveli/buzlu meyveli içecekleri ve zengin unlu mamul seçeneği ile eşsiz bir deneyim yaşatıyor.

Barnies’i farklı kılan noktalardan biri de işte burada: Kahveleri aromalandırmaya gerek duymuyor, çünkü zaten çok geniş aromalı kahve çeşidine sahip. Aromalı kahvelerinin şeker içermeme özelliği ile özellikle diyabet hastalarına ve formuna dikkat eden bayan müşterilerine hitap eden Barnie’s, bir ayrıcalığını daha sergiliyor.

Ürün çeşitliliği ve servis anlayışındaki vizyonu ve değişime olan uyumu ile her dönem genç kalmayı başaran Barnie’s, geçmiş ile gelecek arasındaki hassas dengeyi çok iyi koruyor.

Barnie’s, tüm bu ayırt edici özelliklerine ve merkezi olan Florida eyaletinde sahip olduğu %46’lık ezici pazar payına dayanarak onlarca alternatif arasından Rey Gıda kriterlerine uygun görülmüş ve Rey Gıda’ya temsil yetkisi sağlayan anlaşmalar imzalanarak yayılma süreci hızlandırılmıştır.

© 2017. Tüm Hakları Saklıdır.